PUBLIKOI KËNGËN E RE/ Reperi shqiptar nxjerr bashkëpunimin me French Montana dhe DJ Snake (VIDEO) - AlpeGossip
PUBLIKOI KËNGËN E RE/ Reperi shqiptar nxjerr bashkëpunimin me French Montana dhe DJ Snake (VIDEO)

PUBLIKOI KËNGËN E RE/ Reperi shqiptar nxjerr bashkëpunimin me French Montana dhe DJ Snake (VIDEO)

Reperi i njohur shqiptar, Gashi, i cili së fundmi po korr sukses edhe në Amerikë, ka publikuar këngën e tij më të re.

“Creep on me” mban titullin kënga e tij e re, të cilën ai e sjell në bashkëpunim me reperin e famshëm botëror, French Montana, dhe DJ Snake.

Kënga është publikuar në YouTube vetëm në versionin audio, ndërsa pritet që së shpejti të vijë edhe me klip.

Gashi është shumë i pëlqyer nga publiku shqiptar, ndërsa vetëm pak ditë më parë ai ishte prezent në Kosovë, ku performoi në kuadër të festivalit “Sunny Hill”.