NUK PRITEJ/ Gigi Hadid i lë këtë koment këngëtares shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
NUK PRITEJ/ Gigi Hadid i lë këtë koment këngëtares shqiptare (FOTO)

NUK PRITEJ/ Gigi Hadid i lë këtë koment këngëtares shqiptare (FOTO)

Ditën e sotme ylli shqiptar me famë botërore Dua Lipa feston 23 vjetorin por surprizat për të nuk kanë të ndalur. Teksa po pushon e feston bashke me familjaret e miqtë e saj në ibiza. Kjo e fundit ka postuar shume foto në rrjete sociale, ku njëra prej tyre ka tërhequr vëmendjen e një prej modeleve më të famshe dhe të paguara në botë siç është Gigi Hadid.

Tashmë modelja e njohur e ndjek Duan në Instagram dhe në foton e shqiptares ka lënë një koment për të. Ajo e konsideron Duan si një qënie mjaft të bukur, madje më parë e ka quajtur edhe ‘supermodele’. Epo tani e meriton Dua, sidomos në ditën e saj të lindjes.