PASI U ZBULUA NJË LAJM SHUMË I ËMBËL/ Bashkëshortja e Gold Ag bën veprimin e papritur (FOTO) – AlpeGossip
PASI U ZBULUA NJË LAJM SHUMË I ËMBËL/ Bashkëshortja e Gold Ag bën veprimin e papritur (FOTO)

PASI U ZBULUA NJË LAJM SHUMË I ËMBËL/ Bashkëshortja e Gold Ag bën veprimin e papritur (FOTO)

Ditën e djeshme u zbulua një lajm shumë i ëmbël për reperin Gold Ag, i cili së shpejti do të bëhet baba për herë të parë. Ka qenë një mikeshë e partneres së tij që e dha lajmin përmes një komenti.

Bashkëshortja e Gold Ag, Ermira kishte postuar një foto ku shfaqej e veshur me të bardha teksa mikesha i komentonte: “E mrekullueshme si një nënë e ardhshme”.

“Prive.al” sot ka vënë re se bashkëshortja e reperit papritur e ka fshirë këtë koment nga postimi. Nuk dihet nëse një veprim të tillë e ka bërë për të mos rënë në sy apo si diçka e pavërtetë, edhe pse gjasat më të mëdha janë për opsionin e parë.

Kujtojmë që Gold Ag dhe Ermira i dhanë fund beqarisënë muajin mars të këtij viti.