Çiljeta i rikthehet muzikës! Ja me kë do të bashkëpunojë… – AlpeGossip
Çiljeta i rikthehet muzikës! Ja me kë do të bashkëpunojë…

Çiljeta i rikthehet muzikës! Ja me kë do të bashkëpunojë…

Ndër të ftuarit e kësaj puntate të emisionit “Thumb” me Aulonën dhe Fatmën ka qenë edhe grupi Alar Band.
Djemtë kanë dhënë një intervistë pa doreza në të cilën i kanë zbuluar të gjitha.

Xhieldo është pyetur nga gazetarja nëse pas bashkëpunimit të sukseshëm me Klea Hutën, ka menduar për ndonjë tjetër bashkëpunim.

“Kemi një bashkëpunim me Çiljetën që besojmë se do dal në fund të marsit. Zërat mua dhe Çiljetes na kombinojnë shumë mirë dhe ka për të dalë një këngë shumë e bukur”.- ka thënë Xhieldo.

Nuk na mbetet gjë tjetër veç se të presim bashkëpunimin e tyre më të ri me Çiljetën./