SHUMË DASHURI NË HORIZONT/ Fifi shfaqet në momente intime me të dashurin. DEDIKIMI romantik – AlpeGossip
SHUMË DASHURI NË HORIZONT/ Fifi shfaqet në momente intime me të dashurin. DEDIKIMI romantik

SHUMË DASHURI NË HORIZONT/ Fifi shfaqet në momente intime me të dashurin. DEDIKIMI romantik

Këngëtarja e njohur, Fifi po shijon periudhën më të lumtur të jetës. Prej disa muajsh, ajo është në një lidhje dashurie me Adis Patushin, i cili njihet si ish-bashkëshorti i Adrola Dushit.

Fifi nuk nguron të ndajë herë pas here foto të ndryshme në rrjetet sociale, ku duket shumë e dashuruar.

Së fundmi, ajo ka postuar dy imazhe të reja me Adisin, në njërën prej të cilave shfaqet duke u puthur.

“Përtej gjithësisë, me ty, vetëm ty”, ka shkruar këngëtarja krahas postimit.

Sa i përket karrierës muzikore, kënga e fundit që Fifi ka publikuar është ajo me titull “Hana”, në bashkëpunim me Dj PM dhe Dj Dagz.