“NGELE LAKURIQ”/ Poza e Oriolës shkakton debat por modelja e ka përgjigjen (FOTO) – AlpeGossip
“NGELE LAKURIQ”/ Poza e Oriolës shkakton debat por modelja e ka përgjigjen (FOTO)

“NGELE LAKURIQ”/ Poza e Oriolës shkakton debat por modelja e ka përgjigjen (FOTO)

Oriola Marashi është e njohur për pozat e saj seksi, zakonisht pa shumë pëlhurë apo saten, apo çfarëdolloj cope tjetër.

Modelja postoi sot një tjetër foto ku shfaqet në të brendshme bojëqielli teksa shikon veten në pasqyrën e një tualeti, ku nga reflektimet e pasqyrave duken si tre Oriola.

“Trefletsh Marashi- me theks tek A-ja e parë”, shkruajti Oriola në përshkrimin e fotos.

Dhe sigurisht, nuk mund të mungonte një koment i sojit:

“Ngele te të gjitha fotot lakuriq.”

Mes shumë përgjigjeve që i erdhën komentuesit të shkretë, ishte edhe ajo e Oriolës, e cila iu përgjigj thjesht:

“Po, edhe?”

Në fakt, disa javë më parë Oriola postoi foto nga e njëjta banjo, por Instagram-i ia fshiu dhe tani mendojmë se e dimë kush e paska patur fajin.