LUANA PËRFUNDON PUSHIMET/ Këngëtarja fotografohet në këtë vend – AlpeGossip
LUANA PËRFUNDON PUSHIMET/ Këngëtarja fotografohet në këtë vend

LUANA PËRFUNDON PUSHIMET/ Këngëtarja fotografohet në këtë vend

Luana Vjollca këto ditë ishte me pushime dhe nga atje ka publikuar foto nga më të ndryshmet.
Në një imazh me bikini të kuqe është konsideruar si konkurrente e Pamela Anderson.

Mirëpo argëtimi nuk i ka zgjatur shumë pasi i është dashur t’i rikthehet punës dhe vendi në të cilin është fotografuar menjëherë ka qenë studio.

Luana është duke punuar për projekte të reja muzikore dhe emisionin e saj të ri.

 

View this post on Instagram

#baywatch

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

Ignoring all work emails

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on