NIS FESTA NË FAMILJEN MAMAQI/ Sia bëhet 8 muajshe (FOTO) – AlpeGossip
NIS FESTA NË FAMILJEN MAMAQI/ Sia bëhet 8 muajshe (FOTO)

NIS FESTA NË FAMILJEN MAMAQI/ Sia bëhet 8 muajshe (FOTO)

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska e kanë ruajtur në maksimum privatësinë e vogëlushes së tyre, Sia. Edhe përse nuk tregojnë asnjëherë portretin e së bijës, ata zbulojnë surprizat dhe festat që realizojnë për të.

Mbrëmjen e sotme, Sia bëhet 8-muajshe ndaj, babi Ermali dhe mami Ami, kanë zgjedhur ta festojnë këtë ditë së bashku në familje!

Gjatë ditës, ata udhëtuan me teleferik së bashku me Joelin drejt malit të Dajtit, ndërsa mbrëmjen kanë zgjedhur ta kalojnë në shtëpi. Është Ami, ajo që zbulon edhe tortën për këtë ditë të rëndësishme. Me numrin tetë në krye, torta duket se është frymëzuar nga personazhi vizatimor, Micky Mouse.