PRANË PISHINËS ME LËVIZJE PROVOKUESE DHE E RRETHUAR NGA DJEMTË/ Po bashkëshortin ku e ka Aulona? (FOTO) – AlpeGossip
PRANË PISHINËS ME LËVIZJE PROVOKUESE DHE E RRETHUAR NGA DJEMTË/ Po bashkëshortin ku e ka Aulona? (FOTO)

PRANË PISHINËS ME LËVIZJE PROVOKUESE DHE E RRETHUAR NGA DJEMTË/ Po bashkëshortin ku e ka Aulona? (FOTO)

Të gjithë e njihni me siguri moderatoren e njohur të “Thumb” , Aulona Mustën pasi është dhe shumë aktive në Instagram ku zotëron  një numër të madh ndjekësish.

Ditën e djeshme jemi “çuditur” paksa teksa në Instagramin e saj ka publikuar foto video pranë pishinës duke bërë poza e lëvizje provokuese ndërkohë që ishte në praninë e miqve të saj meshkuj, ndër to edhe balerini i njohur Graciano.

Ajo që bie në sy është mungesa e bashkëshortit të cilin e shohim shpeshherë panë saj por megjithatë kjo nuk përbën problem pasi Aulona edhe më herët ka deklaruar se Gracianon e ka shumë mik të ngushtë.