NA BËRI KONFUZ/ Kapet “MAT” me të dashurin Luana Vjollca. Pamjet tregojnë… – AlpeGossip
NA BËRI KONFUZ/ Kapet “MAT” me të dashurin Luana Vjollca. Pamjet tregojnë…

NA BËRI KONFUZ/ Kapet “MAT” me të dashurin Luana Vjollca. Pamjet tregojnë…

Lidhja e Luana Vjollcës me biznesmenin kosovar Krenar Çoçajn ka qenë shumë e komentuar e sidomos së fundmi kur çifti është përfolur për ndarje.

Megjithatë këto thashetheme siç duket nuk kanë qenë të vërteta pasi Luana dhe Krenari janë kapur sot mat në aeroport.

Në foton e siguruar nga ‘Newsbomb’, Luana shfaqet e veshur me të zeza, me një kapele dhe syze të mëdha për të mos u dalluar fare.

Kujtojmë që Luana ditën e djeshme publikoi këngën e saj më të re me titull ‘Boll u bo tu vujt’ e tanimë ka vendosur të marrë disa pushime.