E tha më në fund! Çfarë lidhje ka Arbana me Ledri Vulën? (FOTO) – AlpeGossip
E tha më në fund! Çfarë lidhje ka Arbana me Ledri Vulën? (FOTO)

E tha më në fund! Çfarë lidhje ka Arbana me Ledri Vulën? (FOTO)

Moderatorja e njohur Arbana Osmani, zbuloi se çfarë lidhje ka me reperin Ledri Vula.

Ky i fundit do të jetë një nga të ftuarit në emisionin e Osmanit. Për të dhënë këtë lajm, Arbana ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet me reperin.

Ajo thotë gjithashtu se Ledrin e ka mik të vjetër dhe ky ritakim do të jetë vërtet mjaft i ëmbël.