DO TË SHOKOHENI/ Riselda Sejdia tregon arsyen pse nuk bën një fëmijë të dytë: Ai ndihet…(VIDEO) – AlpeGossip
DO TË SHOKOHENI/ Riselda Sejdia tregon arsyen pse nuk bën një fëmijë të dytë: Ai ndihet…(VIDEO)

DO TË SHOKOHENI/ Riselda Sejdia tregon arsyen pse nuk bën një fëmijë të dytë: Ai ndihet…(VIDEO)

Riselda Sejdia, pedagoge e Universitetit të Arteve dhe bashkëshortja e biznesmenit të njohur Hajdin Sejdia ishte sot e ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë” në Tv Klan.

Gjatë emisionit, ajo jo vetëm që sprovoi veten në kuzhinë, por foli edhe për jetën private. E pyetur nga moderatorja Arjola Shehu nëse ka në plan një fëmijë të dytë, Sejdia tha jo dhe tregoi se arsyeja është pikërisht bashkëshorti i saj.

“Nuk kam në plan një fëmijë të dytë, nuk do Sejdini. Ai ndihet i përkëdhelur dhe mendon se një fëmijë i dytë do t’i merte vëmendjen”, tha pedagogia.

Arjola Shehu: Ke ndërmend ta shtosh familjen, sepse ti ke vetëm një djalë?

Riselda Sejdia: Për momentin as Brahimi nuk do dhe as unë nuk dua.

Arjola Shehu: Pse?

Riselda Sejdia: Sepse Brahimi ndihet shumë mirë dhe thotë nëse do të vijë një motër ose vëlla për djalin nuk do jem kaq i përkëdhelur, është i zgjuar tjetri është i zgjuar…

Arjola Shehu: Po ti pse nuk do?

Riselda Sejdia: Sepse s’do Brahimi.