NË KREVAT PRINCESHASH/ Ja si fle vajza e Rezarta Shkurtës (FOTO) – AlpeGossip
NË KREVAT PRINCESHASH/ Ja si fle vajza e Rezarta Shkurtës (FOTO)

NË KREVAT PRINCESHASH/ Ja si fle vajza e Rezarta Shkurtës (FOTO)

Ish këngëtarja Rezarta Shkurta, njëkohësish nuse e nipit të ish-diktatorit Enver Hoxha, është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan momente me vajzën e saj Hera duke treguar aftësitë e saj herë në pikturë dhe në aktrim. Tashmë ajo ka zbuluar një pjesë nga dhoma e së bijës dhe e gjitha duket një mrekulli. Krevati i saj i ngjan atyre të princeshave.