E KENI NJË BLUZË TË BARDHË NË DOLLAP? Ja si ta vishni çdo ditë të javës – AlpeGossip
E KENI NJË BLUZË TË BARDHË NË DOLLAP? Ja si ta vishni çdo ditë të javës

E KENI NJË BLUZË TË BARDHË NË DOLLAP? Ja si ta vishni çdo ditë të javës

Bluza e bardhë është klasikja e çdo stine dhe nuk e mohojmë dot këtë. Nuk ka rëndësi sa shumë ngjyra e trende ndërrojnë çdo vit, të veshësh një bluzë të bardhë të nxjerr nga situata kur nuk di si të kombinohesh, të ndihmon të dukesh serioze sa herë ke takime me rëndësi dhe të lejon të veshësh çdo ngjyrë sado e tepruar të duket sepse shkon me çdo gjë. Më tej do ju njohim me 5 kombinime për pesë ditë të javes. Në fundjavë eksperimentoni me ngjyrat meqë dhe sezoni plazhit u hap.

Për javën ju duhet një bluzë e bardhë dhe ..