NJË TJETËR VIDEO NGA PËRDITSHMËRIA/ Capital T u tregon fansave si bëhen ushtrimet në palestër – AlpeGossip
NJË TJETËR VIDEO NGA PËRDITSHMËRIA/ Capital T u tregon fansave si bëhen ushtrimet në palestër

NJË TJETËR VIDEO NGA PËRDITSHMËRIA/ Capital T u tregon fansave si bëhen ushtrimet në palestër

Reperi i njohur Capital T, prej  disa ditësh  ka marrë rolin e një “blogeri”, duke publikuar në rrjetet sociale video nga përditshmëria e tij.

Pas videos së parë, ku ai tregonte se si e nis mëngjesin dhe çfarë bën kur të zgjohet, kësaj here, ai ka publikuar për fansat një tjetër video.

Bëhet fjalë për pjesën e ushtrimeve, pasi reperi është mjaft i dhënë pas fitnesit.

Në videon e publikuar për fansat në YouTube, Kapo tregoi se shkon në palestër me makinë, teksa gjatë gjithë kohës dëgjon muzikë hip-hop.