“GJYSMA MË E BUKUR E IMJA..”/ Blero i dedikon fjalët më romantike Afronës në ditën e tyre të shënuar – AlpeGossip
“GJYSMA MË E BUKUR E IMJA..”/ Blero i dedikon fjalët më romantike Afronës në ditën e tyre të shënuar

“GJYSMA MË E BUKUR E IMJA..”/ Blero i dedikon fjalët më romantike Afronës në ditën e tyre të shënuar

Kur vjen puna tek çiftet e showbizit, Blero dhe Afrona mund të renditen padyshim ndër romantikët. Mes dedikimesh e fotosh të shumta, postimi i fundit i Bleros është sa i veçantë, aq dhe me kuptim.

“Foto jonë e parë bashkë sot 6 vjet më parë. Urime 6 vjetorin gruja jem”, kanë qenë këto vetëm disa nga fjalët që këngëtari i ka shprehur publikisht partneres. “”Ti je gjysma më e bukur e imja, je shembulli i një njeriu shpirtpaqtë dhe përplot dashuri. Jam i bekuar me ty! … Shpresoj të plakemi bashkë”, ka shkruajtur Blero, e natyrisht Afrona nuk mund të ishte më e lumtur se kaq.

Çifti e kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë nëntorin e vitit të shkuar, ndërsa postime romantike si këto nuk kanë munguar asnjëherë nga ana e të dyve.