DEKADË E RE, TREND I RI/ Këto modele këpucësh do t’i shohim kudo këtë vit – AlpeGossip
DEKADË E RE, TREND I RI/ Këto modele këpucësh do t’i shohim kudo këtë vit

DEKADË E RE, TREND I RI/ Këto modele këpucësh do t’i shohim kudo këtë vit

Vit i ri, këpucë të reja? Në rregull ndoshta nuk është kjo e gjitha ajo që ju duhet, por meqë kemi hyrë në një dekadë të re, pse të mos i bëjmë vetes dhuratë një palë këpucë.

Viti 2020 na sjell një tendencë të re këpucësh dhe nëse dëshironi të jeni në një hap me kohën duhet të zgjidhni një palë këpucë të reja.

Përgjatë këtij viri do të rikthehen në modë sandalet me majë katrore, të cilat ishin zhdukur prej kohësh.

Lajmi i mirë është se të gjitha modelet trend janë të rehatshme.

Çizme deri tek gjuri

Atlete sportive

Sandale me majë katrore

Këpucë me gomë traktori