“I duket barku, është shtatzënë”/ Me FOTOT e fundit të Marinës, fansat po thonë të gjithë se… – AlpeGossip
“I duket barku, është shtatzënë”/ Me FOTOT e fundit të Marinës, fansat po thonë të gjithë se…

“I duket barku, është shtatzënë”/ Me FOTOT e fundit të Marinës, fansat po thonë të gjithë se…

Kohët e fundit publiku dhe media shqiptare po dyshojnë se moderatorja seksi, Marina Vjollca është në pritje të ëmbël. Por pas shumë fjalëve ‘lart e poshtë’, Marina nuk i ka pohuar apo mohuar asnjëherë edhe pse daljet e saj nuk kanë munguar në publik.

Ende vazhon të përflitet se ajo është shtatzënë, por disa foto të postuara nga vetë ajo në Instagram kanë bërë që fansat e saj të dyshojnë dhe të dalin në konkluzion se moderatorja është shtatzënë. Edhe pse Marina ende nuk ka thënë diçka në lidhje me këto foto, ata nuk nuk ndalen së shkruari për opinionet e tyre. Duhet thënë se në disa prej fotove barku duket pak i rrumbullakosur, por nuk dimë ç’të themi tjetër!