KIARA POSTOI UNAZËN NË INSTAGRAM/ Komenti i Ermiona Lekbellos tërhoqi vëmendjen e të gjithëve – AlpeGossip
KIARA POSTOI UNAZËN NË INSTAGRAM/ Komenti i Ermiona Lekbellos tërhoqi vëmendjen e të gjithëve

KIARA POSTOI UNAZËN NË INSTAGRAM/ Komenti i Ermiona Lekbellos tërhoqi vëmendjen e të gjithëve

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë.

Pak para daljes nga shtëpia, Luizi i propozoi Kiarës për martesë dhe ajo pranoi. Një ditë më pas Kiara ka postuar në Instagramin e saj një foto të dorës me unazën e propozimit dhe urimet ishin të shumta. Një prej komente dhe urimeve që mori vëmendje ishte ai i ish-banores së “BBV2”, Ermiona Lekbellos, e cila shkruan:

Sa shpjegime jep, shiko të jesh e lumtur ti me atë që të do zemra, se këtu njëherë duhesh e njëherë shahesh, shiko dashurinë tënde dhe mos beso asnjë

Ditën e sotme Kiara ka postuar një foto të fëmijërisë së saj, ku duket duke puthur figurën e Krishtit e duket se dhe një vajzë e vogël ka qenë mjaft e ëmbël.