Ledioni publikon FOTON më të ëmbël të të birit! Teze Lori zbulon si e thërret me përkëdheli Londonin – AlpeGossip
Ledioni publikon FOTON më të ëmbël të të birit! Teze Lori zbulon si e thërret me përkëdheli Londonin

Ledioni publikon FOTON më të ëmbël të të birit! Teze Lori zbulon si e thërret me përkëdheli Londonin

Moderatori Ledion Liço ka publikuar në Instagram një foto mjaft të ëmbël të vogëlushit të tij London Noor.

Në foton bardhezi e shohim të voglin teksa luan në një fushë të madhe.

Krahas fotos Ledioni ka shkruar: “Çdo gjë është ndriçuar”, duke nënkuptuar që me ardhjen e London tashmë çdo gjë për moderatorin shkëlqen.

London tashmë është rritur dhe ka marrë tiparet e babait të tij. Fotoja është pëlqyer shumë nga miqtë dhe fansat e moderatorit, por veçanërisht nga teze Lori Hoxha, e cila e quan vogëlushin me përkëdheli “MIMI”.