“ËSHTË SI MACE…”/ Sheila dhe Beniada bëjnë paqe: I kemi kërkuar falje njëra-tjetrës – AlpeGossip
“ËSHTË SI MACE…”/ Sheila dhe Beniada bëjnë paqe: I kemi kërkuar falje njëra-tjetrës

“ËSHTË SI MACE…”/ Sheila dhe Beniada bëjnë paqe: I kemi kërkuar falje njëra-tjetrës

Mbrëmjen e sotme në Big Brother VIP është diskutuar edhe debati banal që ndodhi dje mes Sheilës dhe Beniadës.
Akrepi është i rrezikshëm, e marr Binjakun e fus në xhep dhe e rrotulloj. Je provokatore…’’,– tha Sheila.

Kjo përballje agravoi aq shumë sa u diskutua gjatë dhe mes banorëve të tjerë në shtëpi.

Teksa ndoqën klipin përmbledhës të zënkës së tyre, Beniada tha:Sheila e mori personalisht, nuk e kuptoi se unë po bëja shaka. Nuk e kisha me qëllim të keq.

Nga ana tjetër Sheila pranoi se ishte e ngarkuar emocionalisht dhe ky ka qenë shkaku i reagimit të saj: Janë gjëra që ndodhin, i kemi kërkuar falje njëra-tjetrës.