FESTON SOT DITËLINDJEN/ Do të çuditeni kur të mësoni sa vjeç mbush Rina – AlpeGossip
FESTON SOT DITËLINDJEN/ Do të çuditeni kur të mësoni sa vjeç mbush Rina

FESTON SOT DITËLINDJEN/ Do të çuditeni kur të mësoni sa vjeç mbush Rina

Rina Balaj arriti që në një kohë të shkurtër të kthehej në një nga reperet më të njohura dhe ndër më të suksesshmet. Këngët e saj kanë arritur miliona shikime në Youtube dhe vetë këngëtarja është shumë e komentuar në media e rrjete sociale sidomos për konkurrencën me reperet e tjera.

Sot Rina feston ditëlindjen e këtë e ka bërë të ditur me foton e fundit të postuar në Instagram ku shfaqet duke pozuar para pasqyrës me një fustan të zi.

Rina sot mbush 19 vjeç, ndonëse në pamje të parë për shkak të stilit jep përshtypjen e një vajze pak më të rritur.