TRANSFORMOHET MOTRA E ENCËS/ Uindi “shokon” fansat me pamjen e re (FOTO) – AlpeGossip
TRANSFORMOHET MOTRA E ENCËS/ Uindi “shokon” fansat me pamjen e re (FOTO)

TRANSFORMOHET MOTRA E ENCËS/ Uindi “shokon” fansat me pamjen e re (FOTO)

Motra e Encës, Uindi tashmë është kthyer në një nga vajzat më të njohura e më të komentuara. Janë fotot provokuese ku ekspozon format bombastike ato që e vënë shpesh në qendër të vëmendjes Uindin.
Bukuroshja me stil unik ka talent në makeup dhe në postimet e saj në Instagram e gjen gjithnjë të kuruar deri në detaje.

Mirëpo këtë herë Uindi i ka shokuar fansat me fotot e fundit. Ajo ka nisur që tani të bëhet gati për Halloween duke u transformuar në pamje.

Në fotot e fundit Uindi shfaqet me fytyrën e gjakosur si një vamir seksi.