Nga “Top-i” në “Klan”/ Olsi Bylyku pa doreza: Ja sa paguhem (VIDEO) – AlpeGossip
Nga “Top-i” në “Klan”/ Olsi Bylyku pa doreza: Ja sa paguhem (VIDEO)

Nga “Top-i” në “Klan”/ Olsi Bylyku pa doreza: Ja sa paguhem (VIDEO)

Lëvizjet e personazheve të ekranit marrin gjithmone kureshtje të publikut. Këte verë u surprizuam edhe nga vendimi i Olsit Bylylkut për tu larguar nga ‘Portokalli’.

I ftuar në programin e paradites, LIVE, në IN Tv ‘Trokit’ ai i tregoi moderatorit Ermal Peçi surprizat që do të sjelli të dielave në ekran.

Olsi tregoi se do të jëtë një orë me kolegët e tij Bes Kallaku dhe Erion Isai në role të pafundme me shumë impenjime skenike. Por përballë çfarë oferte monetare u josh Olsi për t’iu bashkuar TV Klan?

Paguhet më mirë se në TCH? Flasim për shifra marramendëse? Zbuloni përgjigjet e Olsit pas minutës së 13-të të videos së mëposhtme.