“Kam frikë se keqkuptohen”/ Zaimina Vasjari tregon çfarë e tërhoqi te Klodi fizikisht (FOTO) – AlpeGossip
“Kam frikë se keqkuptohen”/ Zaimina Vasjari tregon çfarë e tërhoqi te Klodi fizikisht (FOTO)

“Kam frikë se keqkuptohen”/ Zaimina Vasjari tregon çfarë e tërhoqi te Klodi fizikisht (FOTO)

Zaimina Vasjari ka folur për herë të parë për partnerin e saj, Klodianin dhe çfarë e tërhoqi tek ai.

Në një intervistë për “Pop Culture”, bukuroshja foli për karakterin e Klodit, dhe atë që kërkon ajo të marrë prej tij.

“E adhuroj shumë si njeri, ambicia e tij, vendosmeria që ka, gjërat i bën me plane, jo si natyra ime. Dua t’í marr këto nga Klodi”.

“Po fizikisht çfarë të tërheq? e pyeti Kelvi.

“Do të thoja pas, por kam frikë se do të keqkuptohen. Po them, buzëqeshja fizikisht”, u shpreh Zaimina, ndërsa në studio shpërthyen të qeshurat.

Ajo tregoi gjithashtu se partneri i bën shumë komplimente, veçanërisht në publik:

“Komplimenti më i bukur… Kur jam me Klodin, që shkojmë bashkë në ndonjë event, ai shikon njëherë rreth e përqark gjininë femërore dhe thotë, zemra je më e bukura”.