NGJYRA “MUST” E VERË 2019/ Vip-et u çmendën pas kësaj nuance dhe nuk kanë faj – AlpeGossip
NGJYRA “MUST” E VERË 2019/ Vip-et u çmendën pas kësaj nuance dhe nuk kanë faj

NGJYRA “MUST” E VERË 2019/ Vip-et u çmendën pas kësaj nuance dhe nuk kanë faj

Së fundmi Instagrami është kthyer në një udhëzues i duhur për të na treguar se cilat janë trendet e fundit. Pasi i hodhëm një sy kuptuam se  cila është ajo ngjyrë që po e veshin të gjitha dhe nuk do të mund ti shpëtojmë as ne këtë verë.

Mesa duket  “e verdha”  është nuanca më e re të cilët vip-et kanë zgjedhur për këto muaj dhe ne ju themi se është ngjyra e 2019.

Nga fustant deri tek bikini-t, fenrat e showbizit shqiptar zgjodhën ta vishnin kështu ngjyrën e verdhe.

Kida

Jonida Maliqi

Alketa Vejsiu

Armina Mevlani

Tayna

Lori Hoxha

AlpeNews.al