BËHET BABA/ Sidrit Bejleri publikon foton e parë e VAJZËS së porsalindur – AlpeGossip
BËHET BABA/ Sidrit Bejleri publikon foton e parë e VAJZËS së porsalindur

BËHET BABA/ Sidrit Bejleri publikon foton e parë e VAJZËS së porsalindur

gëtari shumë i dashur për publikun, Sidrit Bejleri është bërë sot baba i një vajze. Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë Sidrit me postimin më të fundit në Instagram duke habitur kështu të gjithë ndjekësit pasi askush nuk e dinte që familja Bejleri po prisnin një anëtar të ri.

“Sot u pasuruam me një dhuratë tjetër të paçmuar nga Krijuesi. Mirëseerdhe mes nesh zemra jonë më e vogël! Falenderimet për Zotin e Gjithësisë”, shkruan Sidriti.

Këngëtari ka postuar një foto të vogëlushes së porsalindur dhe një tjetër ku shihen tollumbacat rozë e kutitë me lule.