CILA KOPJOI TJETRËN? Oriola Marashi dhe Enca shfaqen me të njejtën… – AlpeGossip
CILA KOPJOI TJETRËN? Oriola Marashi dhe Enca shfaqen me të njejtën…

CILA KOPJOI TJETRËN? Oriola Marashi dhe Enca shfaqen me të njejtën…

Këngëtarja e njohur Enca dhe modelja shumë e kërkuar Oriola Marashi korrin sukses të vazhdueshëm në fushën e tyre profesionale, njëra në muzikë e tjetra në modelim.

Që të dyja zotërojnë një pëlqim të madh nga publiku dhe janë shumë aktive dhe në rrjete sociale, ku mund të permendim kryesisht instagramin.

Ditën e djeshme modelja Oriola Marashi postoi një fotografi, ku shfaqej e veshur me rrobabanje ngjyrë rozë me ca vija në të verdhë neoni. Si çdo foto tjetër edhe kjo mori shumë komente dhe pëlqime nga fansat e modeles.

Disa orë më vonë, ishte rradha e këngëtares Enca Haxhia të postonte. Edhe Enca u shfaq mjaft tërheqëse veshur me rrobabanje dhe çuditërisht ishin identike me ato të modeles. Pra siç duket ato të dyja paskan të njëjtat shije në veshje.

Ky detaj iu ka rënë në sy edhe fansave të cilët kanë lënë komente të tipit “O ke veshur ti rrobat e Oriolës ose ajo tuajat”.