STILI I XHINSEVE TË VITEVE 90/ Shihni 6 modelet që do ti vishni edhe në sezonin veror (FOTO) – AlpeGossip
STILI I XHINSEVE TË VITEVE 90/ Shihni 6 modelet që do ti vishni edhe në sezonin veror (FOTO)

STILI I XHINSEVE TË VITEVE 90/ Shihni 6 modelet që do ti vishni edhe në sezonin veror (FOTO)

Stili i viteve 90 ka bërë një rikthim të fuqishëm këtë sezon duke sfiduar xhinset e ngushta. Këto xhinse duken të mahnitshme  me çdo gjë, veshje apo aksesorë, këpucë.

Xhinset janë themeli i gardërobës tonë dhe i mbajmë më gjithçka në çdo vend të mundshëm. Xhinset janë e vetmja veshjes që tejkalon ndarjen sezonale, stilin dhe kohën e qëndrimit në krye të tendencave.

Në “Javën e Modës” pamë pafund modele xhinsi, stilesh dhe mënyra kombinimesh që ishin vërtet unike dhe zbuluam se cilat janë modelet e tyre që preferohen më shumë dhe do të jenë në krye të tendencave për këtë sezon veror.

Shihni 6 modelet më “cool” dhe “chic” që janë trend për muajt e ardhshëm të verës.