PA ZHURMË/ Morena Taraku na prezanton me shtëpinë e re luksoze të saj (FOTO) – AlpeGossip
PA ZHURMË/ Morena Taraku na prezanton me shtëpinë e re luksoze të saj (FOTO)

PA ZHURMË/ Morena Taraku na prezanton me shtëpinë e re luksoze të saj (FOTO)

Morena Taraku padyshim që ka një jetë vërtet luksoze dhe të cilën ajo parapëlqen shpesh ta ekspozojë në rrjete sociale.

Nëpërmjet rrjeteve të saj sociale ne kemi parë se së fundi këngëtarja ka qenë e shpërngulur në Turqi, nga ku po përpiqet që të nisë karierrën ndërkombëtare.
Ndërkohë, në ditën e sotme këngëtarja na zbuloi se ka blerë një shtëpi të re.

Pa foto të saj, pa na treguar se çfarë, ajo që shihet është vetëm një buqetë me lule ku shkruhet:
“Të uroj ditë të lumtura, të shëndetshme dhe me dashuri në shtëpinë tënde të re”.

Morena ka preferuar këtë mënyrë për ta ndarë një lajm kaq të madh me të gjithë ndjekësit e saj.