NËNË E BIJË/ Marina PREK këngëtaren Eli Fara duke bërë DEDIKIMIN më të ndjer: “Jeta ime ka nisur…”(FOTO) – AlpeGossip
NËNË E BIJË/ Marina PREK këngëtaren Eli Fara duke bërë DEDIKIMIN më të ndjer: “Jeta ime ka nisur…”(FOTO)

NËNË E BIJË/ Marina PREK këngëtaren Eli Fara duke bërë DEDIKIMIN më të ndjer: “Jeta ime ka nisur…”(FOTO)

Është Marina Fara, e cila sa është përfolur për jetën personale aq edhe për fotografitë e nxehta të cilat i publikon.

Së fundmi Marina ka postuar nje foto me një dedikim shumë të ndier për të emën e saj, këngëtaren shumë të dashur për publikun shqiptarë Eli Fara e cila sot ka ditëlindjen duke shkruajtur se:

“Ne nje dite si sot lindi nena me e mire ne bote..Te uron motra te behesh 100 vjet ❤️❤️Jeta ime ka nisur duke hapur syte dhe duke dashuruar fytyren tende , kur numeroj gjerat e cmuara qe kam ne jete ty te numeroj dy here, zemra jote eshte vendi me i sigurt per mua ,ti ne mbreteresha ime nuk ka fjale qe mund te pershkruaje dashurine qe kam per ty ..Te dua❤️❤️Gezuar Ditelindjen j💋💋💋🎂@elifaramari”/AlpeNews.al