“ÇUNA PËRMBAHUNI”/ Rikthehet fuqishëm “e forta” e Elbasanit, pozicion HOT në plazhet e Durrësit dhe REÇIPETA nëpër… – AlpeGossip
“ÇUNA PËRMBAHUNI”/ Rikthehet fuqishëm “e forta” e Elbasanit, pozicion HOT në plazhet e Durrësit dhe REÇIPETA nëpër…

“ÇUNA PËRMBAHUNI”/ Rikthehet fuqishëm “e forta” e Elbasanit, pozicion HOT në plazhet e Durrësit dhe REÇIPETA nëpër…

Trejsi Sejdini është kthyer tashmë në një vajzë VIP, e cila, edhe pse nuk ka bërë asnjë gjë, duket se popullariteti që ka fituar falë sherreve me femra të tjera, e ka kthyer në një njeri të njohur.

E dalluar për format e rrumbullakosura, e reja këtë fundjavë që lamë pas, ka vendosur të argëtohet në praninë e miqve të saj, në brigjet e Adriatikut, në Durrës.

Trejsi është fotografuar nga fansat në një pozicion mjaft të nxehtë, me vithet e ngritura dhe trupin e përkulur.

Duket sikur nuk ka veshur fare reçipeta, por sipas mesazhdërguesve pranë JOQ.al, me përjashtim të mbathjeve të vogla, çdo gjë ishte mëse në rregull me vajzën e fortë të Elbasanit.