“Dashuria që nuk njeh limitet”/ Elgiti kap PA MENDJE Klean dhe i dedikon një…(FOTO) – AlpeGossip
“Dashuria që nuk njeh limitet”/ Elgiti kap PA MENDJE Klean dhe i dedikon një…(FOTO)

“Dashuria që nuk njeh limitet”/ Elgiti kap PA MENDJE Klean dhe i dedikon një…(FOTO)

Ata janë një nga çiftet më simpatikë dhe të komentuar të showbizit. 

Verën e vitit të kaluar Elgiti dhe Klea pranuan publikisht lidhjen e tyre, por pavarësisht kësaj dedikimet për njëri-tjetrin nuk i kemi parë shpesh në rrjetet sociale.

Së fudnmi ai postoi një foto të Kleas të përqendruar te celulari dhe vendosi vetëm një “emoji” zemër.

Shpesh dashuria nuk shprehet me fjalë, por vetëm me gjeste të tilla./AlpeNews.al