U përfol për lidhje DASHURIE ME ALBIN/ Tashmë balerina bën “NAMIN”, shfaqet me bikini dhe…(FOTO) – AlpeGossip
U përfol për lidhje DASHURIE ME ALBIN/ Tashmë balerina bën “NAMIN”, shfaqet me bikini dhe…(FOTO)

U përfol për lidhje DASHURIE ME ALBIN/ Tashmë balerina bën “NAMIN”, shfaqet me bikini dhe…(FOTO)

Alba Hoxha kohëve të fundit ka qenë një nga personazhet më të komentuara të show biz-it shqiptar. Ajo u përfol se ka nisur një lidhje dashurie me balerinin e njohur Albi Nako, ish bashkëshortin e Klaudia Pepës. Megjithatë asnjëri nga ta as deri më tani nuk kanë folur në lidhje me të vërtetën

Se Alba është një nga femrat me trupin më seksi, e dëshmon edhe kjo fotografi, teksa bukuroshja pozon në plazh me bikini të kuqe të cilat po i shkojnë jashtëzakonisht shumë.