MENDUAT SE NUK KISHTE BËRË MAKE-UP?/ Ja sa mijëra DOLLARË i kushtoj thjeshtësia e dukeshës Meghan – AlpeGossip
MENDUAT SE NUK KISHTE BËRË MAKE-UP?/ Ja sa mijëra DOLLARË i kushtoj thjeshtësia e dukeshës Meghan

MENDUAT SE NUK KISHTE BËRË MAKE-UP?/ Ja sa mijëra DOLLARË i kushtoj thjeshtësia e dukeshës Meghan

Princi Harry dhe Meghan Markle kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, në sytë e qindra mijëra njerëzve.
Vëmendjen mori pamja e Meghan, grimi e fustani i saj madhështor i cili u komentua më pas nga njerëzit nëpër rrjete sociale.

Por, nuk ishin vetëm të huajt ata që përcollën dasmën mbretërore. Pati edhe shumë shqiptare të famshme që përmes rrjeteve sociale treguan se janë duke ndjekur ceremonië më të përfolur të vitit, mes tyre pati edhe politikane.

Por askush nuk e di sa ka kushtuar ky grim i thjeshtë i gruas së Harryt.

Përderisa të gjithë flasin për thjeshtësinë e saj, do habiteni me shifrën që ka marrë ky make up.

I lehtë ose jo ai ka kushtuar plot 18 mijë e 431 dollarë, përfshirë edhe rregullimin e flokëve.