“DY TË ÇMENDUR BASHKË”/ Fatma dhe Alfio duken të dashuruar marrëzisht (FOTO) – AlpeGossip
“DY TË ÇMENDUR BASHKË”/ Fatma dhe Alfio duken të dashuruar marrëzisht  (FOTO)

“DY TË ÇMENDUR BASHKË”/ Fatma dhe Alfio duken të dashuruar marrëzisht (FOTO)

Fatma dhe Alfio e bënë publike lidhjen e tyre vetëm pak kohë më parë dhe tani nuk po reshtin së publikuari foto së bashku.

Kësaj here duket se ata kanë udhëtuar drejt Italisë e pikërisht në një nga vendet më të bukura turistike të saj.

“Dy të çmendur bashkë”, është mbishkrimi që Fatma ka lënë pranë fotos ku shfaqet dorë për dore me Alfion.