E paska të dashurin “boss”/ Xheni e ”Big Brother” merr dhuratën e shtrenjtë (FOTO) – AlpeGossip
E paska të dashurin “boss”/ Xheni e ”Big Brother” merr dhuratën e shtrenjtë (FOTO)

E paska të dashurin “boss”/ Xheni e ”Big Brother” merr dhuratën e shtrenjtë (FOTO)

Xheni është komentuar vazhdimisht nga mediat rozë dhe shkak për këtë është bërë marrdhënia e komplikuar që ka me disa nga ish-banorët e tjerë të “Big Brother”, por mesa duket tashmë gjërat kanë filluar të rregullohen për të.

Së fundmi ajo nga ka habitur të gjithëve me postimin e fundit që ka bërë në rrjetin e saj social në Instagram.]

“Dhurata e ditëlindjes”, shkruan Xheni si mbishkrim të fotos… dhe në foto shfaqet një orë e markës Rolex.

Kush mund tja ketë dhurar vallë këtë orë Xhenit?

Për më shumë shikoni foton e mëposhtme