REALIZOI POZA “TË NXEHTA”/ Balerina shqiptare tregon “THITHKAT” në fotot e fundit – AlpeGossip
REALIZOI POZA “TË NXEHTA”/ Balerina shqiptare tregon “THITHKAT” në fotot e fundit

REALIZOI POZA “TË NXEHTA”/ Balerina shqiptare tregon “THITHKAT” në fotot e fundit

Balerina e njohur Isida Mollaymeri është shfaqur tepër provokuese në setin e fundit fotografik.

Ajo ësht shumë aktive me daljet publike por edhe në rrjetin social Intagram. Isida ndan foto të ndryshme nga e përditshmja e saj por  seti i fundit na la pa fjalë.

E veshur me bikini tantellë dhe trasparente Isida tregon më shumë seç duhet duke nxjerr edhe thithkat para aparatit fotografik.