Luana thot: “Nuk kam ndërhyrje thjesht jam RRITUR!” Mirë ne, po ju a besoni? – AlpeGossip
Luana thot: “Nuk kam ndërhyrje thjesht jam RRITUR!” Mirë ne, po ju a besoni?

Luana thot: “Nuk kam ndërhyrje thjesht jam RRITUR!” Mirë ne, po ju a besoni?

Luana Vjollca shquhet për linjat bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në paraqitjet publike. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Jo rrallë herë është përfolur për operacione plastike apo ndërhyrje të tjera dhe këtë herë është vënë në shenjestër të faqes së njohur të Instagramit Vipat e Bllokut.

Ata kanë postuar fotografi të Luanës vite më parë kur ishte shumë me më pak kile se sot, dhe buzët i kishte më të holla.