NUK KA LIDHJE ME MESHKUJT E TJERË/ Ja pse është xheloz për gruan Gent Zenelaj (VIDEO) – AlpeGossip
NUK KA LIDHJE ME MESHKUJT E TJERË/ Ja pse është xheloz për gruan Gent Zenelaj (VIDEO)

NUK KA LIDHJE ME MESHKUJT E TJERË/ Ja pse është xheloz për gruan Gent Zenelaj (VIDEO)

Pjesa më e madhe e burrave bëhen xhelozë se gruan e ngacmojnë të tjerë apo del natën vonë, por kjo gjë nuk ndodh aspak me aktorin Gent Zenelaj. Në intervistën e tij për “Mos i fol shoferit” në Ora News, ai tregoi se bëhet xheloz për qetësinë e bashkëshortes në situata të ndryshme.

Gent Zenelaj: Bëhem xheloz kur ajo i gjen gjërat para meje dhe i mendon gjërat para meje, kur ajo është më e zonja se unë. Kur ajo ka aq shumë qetësi kur vritet djali apo vajza, bëhem shumë xheloz. Unë jam një dhjaks i paparë. Tek vetja ime nuk e kam problem, një analizë i bëra vajzës tani, u zbardha. Thanë ata infermierët, kape Gentin se iku. Aida është llahtarisht e fortë.