”EDHE NËSE MI KISHE FAL…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”EDHE NËSE MI KISHE FAL…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”EDHE NËSE MI KISHE FAL…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Tayna ka postuar një foto ku duket se po shijon pushimet e saj. Mjaft seksi me bikini, reperja duket se po shijon një pije afër pishinës. Teksa pjesa më e madhe e komentuesëve e komplimentojnë, njëri nga ata ka diçka për të thënë për bikinit e këngëtares.

Luana ditën e djeshme ka publikuar këngën e saj të re ”Ti Amo” e cila u konsiderua si një surprizë për fansat e saj. Ndonëse nga një pjesë e fansave kjo këngë u pëlqye, pjeesa tjetër ndihej goxha skeptike. Njëri nga këta të fundit ka patur dhe një mendim të veçantë për Luanën në lidhje m këtë këngë…

Françeska Jaçe ka postua një foto ku duket tepër seksi, por një ndjekës e ka të vështirë ta dallojë bukuroshen nga Beatrix Ramosaj. Kjo sipas atij sepse i ka fryrë i njejti doktor…

/AlpeGossip.al