“RRUAJE PAK LULEN E BALLIT SE…”/ Komentet PIKANTE të ditës, ja detajet që irrituan fansat (FOTO) – AlpeGossip
“RRUAJE PAK LULEN E BALLIT SE…”/ Komentet PIKANTE të ditës, ja detajet që irrituan fansat (FOTO)

“RRUAJE PAK LULEN E BALLIT SE…”/ Komentet PIKANTE të ditës, ja detajet që irrituan fansat (FOTO)

Komentet pikante tashmë janë pjesë e përditshmërisë së rrjetit social Instagram dhe për të gjithë ju që me siguri nuk i keni parë ne jua sjellim dita ditës.

Si gjithnjë fansat nuk “zhgënjejnë me aftësinë e tyre për të kapur detaje e ti komentojnë ato çka shpeshherë i vendos vipat në qendër të vëmendjes.

AlpeNews.al ju njeh me kritikat e ditës të fansave si më poshtë:

Modelja Trejsi Sejdini ka publikuar një foto ku duket mjaft seksi e veshur vetëm e me të brendshme por njëri prej fansave i shkruan se po imiton Oriola Marashin:

Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka publikuar një foto ku thotë të jetë pa make up e ndërkohë njëri prej fansave i shkruan në lidhje me flokët:

View this post on Instagram

.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Moderatorja e njohur Anjeza Maja ka publikuar një foto por njëri prej fansave ka shkruar duke kritikur një detaj që i ka tërhequr vëmendjen:

/AlpeNews.al