STRESI U ARRESTUA PËR TRAFIK DROGE/ Kejsi nuk “e vret” mendjen. Publikon FOTO duke… – AlpeGossip
STRESI U ARRESTUA PËR TRAFIK DROGE/ Kejsi nuk “e vret” mendjen. Publikon FOTO duke…

STRESI U ARRESTUA PËR TRAFIK DROGE/ Kejsi nuk “e vret” mendjen. Publikon FOTO duke…

Disa ditë më parë, reperi i njohur shqiptar Stresi u arrestua në ambjentet e një hoteli me akuzën e trafikut të drogës dhe mbajtjes së armëve pa leje. Pranë tij gjendej edhe një vajzë 20 vjeçare me iniciale P.Ç.

Pas pak kohësh Kejsi përmes postimeve deklaroi se kjo tradhëti nuk përbënte “problem” dhe mesa dukej ajo e përkrahte. Gjithashtu ajo publikoi foto edhe me vjehrrit e saj për të treguar se i qëndronte pranë si dhe i konsideronte si familje.

Por mesa duket tani Kejsi është kthyer përsëri në Kanada, ku po vazhdon jetën e saj e qetë e pa e “vrarë” mendjen fare për Stresin. Ajo ka ndarë me fansat e saj foto ku duket pranë një qendre tregare dhe tregon se çfarë marke e blen pudrën e saj të fytyrës.