KEJVINA U MASKUA PËR HALLOWEEN SI TAYNA/ Reperja ka dy fjalë për ti thënë modeles – AlpeGossip
KEJVINA U MASKUA PËR HALLOWEEN SI TAYNA/ Reperja ka dy fjalë për ti thënë modeles

KEJVINA U MASKUA PËR HALLOWEEN SI TAYNA/ Reperja ka dy fjalë për ti thënë modeles

Përpos transformimeve të frikshme, këtë Halloween VIP-at u transformuan edhe si personazhe të famshëm dhe një ndër to ishte Kejvina Kthella. Kejvina u transformua si Tayna në videoklipin e këngës “Bye bye”.

Modelja ishte veshur identik si Tayna dhe po ashtu edhe mikesha e saj kishte kopjuar Dafinën.

Tayna e pëlqeu shumë transformimin e Kejvinës dhe e postoi në Instastory duke shkruar: “Hahahah të dua Kejvina”.

Kujtojmë që Tayna dhe Kejvina janë mikesha dhe madje modelja ishte pjesë e videoklipit “Kce” të reperes.

Sa i përket transformimeve, më herët Kejvinën e pamë edhe si Maleficent në “Dance with me”.