MORI LEKË NGA GREKËT/ Fansat “shpërthejnë” ndaj Olta Gixharit: Shisni b*thën te… – AlpeGossip
MORI LEKË NGA GREKËT/ Fansat “shpërthejnë” ndaj Olta Gixharit: Shisni b*thën te…

MORI LEKË NGA GREKËT/ Fansat “shpërthejnë” ndaj Olta Gixharit: Shisni b*thën te…

Ditën e djeshme Olta Gixhari u shpreh e indinjuar pasi emri i saj ishte përfshirë në një skandal si përfituese parash nga Greqia. Për këtë ajo vendosi të flasë në emisionin “Opinion” për të hedhur poshtë shpifjet kundër saj.

Por fansat e saj nuk kanë ndenjur “duarkryq” dhe kanë komentuar për këtë që i ka ndodhur.

Përveç personave të cilët e mbështesnin, kishte dhe nga ata të cilët mendonin se emri i saj nuk ishte përmendur padrejtësisht dhe  se emri i saj ishte në çdo faqe greke për sa i përket marrjes së lekëve. Olta ka vendosur të mos reagojë ndaj tyre duke mos kthyer asnjë koment apo deklaratë.