PLAS SËRISH/ Alesio Alia i rikthehet përplasjes me Nora Istrefin: A ishin të vërteta deklaratat? – AlpeGossip
PLAS SËRISH/ Alesio Alia i rikthehet përplasjes me Nora Istrefin: A ishin të vërteta deklaratat?

PLAS SËRISH/ Alesio Alia i rikthehet përplasjes me Nora Istrefin: A ishin të vërteta deklaratat?

Pak kohë më parë Nora Istrefi u përplas me menaxherin e VIP-ave, Alesio Aliajn, pasi ky i fundit deklaroi se këngëtarja e kishte nxjerr me humbje gjatë një koncerti në Australi.

Alesio Alia i rikthehet përplasjes me Nora Istrefin: A ishin të

Gjithashtu ai tha se Norës i mungon serioziteti në punë. Nga ana tjetër këngëtarja i konsideroi të pavërteta deklaratat e tij.

Alesio Alia i rikthehet përplasjes me Nora Istrefin: A ishin të

Së fundmi, Alesio ishte i ftuar në “Pushime On Top”, ku iu rikthye dhe një herë tjetër përplasjes me Norën. Ai tha se deklaratat e tij kanë qenë plotësisht të vërteta.

“Qëkur kam ardhur në Shqipëri deklarata ime e parë ka qenë nëse s’më njeh mos më gjyko, por gënjeshtra s’kam thënë kurrë”, u shpreh Alesio.

Alesio Alia i rikthehet përplasjes me Nora Istrefin: A ishin të