Rihanna shfaqet super hot e veshur me të brendshme, i jep përgjigje thashethemeve (FOTO) – AlpeGossip
Rihanna shfaqet super hot e veshur me të brendshme, i jep përgjigje thashethemeve (FOTO)

Rihanna shfaqet super hot e veshur me të brendshme, i jep përgjigje thashethemeve (FOTO)

Bazuar në bashkëpunimin e realizuar me Dj Khaled mediet rozë u mbushën me spekulime se diva e muzikës Rihanna është shëndoshur duke i humbur linjat seksi që e kanë karakterizuar gjithmonë.

Është shëndoshur me të vërtet apo në pamjet e videos pamë që Rihanna që ndoshta e ka humbur për momentin pak regjimin ushqimor apo ka patur ndoshta probleme me metabolizmin?

Sido që të jetë këto zëra duket se nuk janë më shumë se disa thashetheme rutinë dhe këngëtarja ka treguar krejt të kundërtën me një postim në Instagram.

E veshur me të brendshme të zeza dhe me një pozicion tejet sensual, Rihanna ka treguar në Instagram se vazhdon të ketë super forma. Kjo pozë e këngëtares ka korrur sukses duke arritur 3.8 milionë like.

Nëse kishit dyshime tani mund të rrini të qetë! Rihanna është në super formën më të mirë të mundshme.