A keni terezi? Alesia Bami ka një ftesë për të gjithë ju, me shprehjen më EPIKE të momentit (FOTO) – AlpeGossip
A keni terezi? Alesia Bami ka një ftesë për të gjithë ju, me shprehjen më EPIKE të momentit (FOTO)

A keni terezi? Alesia Bami ka një ftesë për të gjithë ju, me shprehjen më EPIKE të momentit (FOTO)

Alesia Bami është një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar e cila pasi u bë shumë e njohur në Instagram, u bë pjesë e emisionit investigativ “Stop” si velinë. Për shumë vite ajo është marrë me balet dhe ky është sekreti që ajo gëzon një trup për t’u admiruar dhe nuk heziton t’i shfaqë linjat e saj në rrjetet sociale. Ajo është shumë aktive në Instagram, ku ndan me ndjekësit e saj foto të ndryshme nga përditshmëria, por jo vetëm. Por mesa duket edhe Alesia ka rënë pre e shprehjes më të përdorur të momentit në vendin tonë “hajde mor pije i kafe”, shprehje kjo e taksistit shqiptar që u bë viral në internet.

Modelja bukuroshe ka publikuar dy foto në Instagram ku në njërën shfaqet me një fustan të ngushtë Gold dhe u thotë ndjekësve “hajde mor pije i kafe”, ndërsa në tjetrën ku shfaqet e veshur me një kostum serioz, shkruan: “mtrego mu ti”, një tjetër shprehje e taksistit.