“VAJZA IME…”/ Almeda sapo na tregoi fotot e rralla të Alinës – AlpeGossip
“VAJZA IME…”/ Almeda sapo na tregoi fotot e rralla të Alinës

“VAJZA IME…”/ Almeda sapo na tregoi fotot e rralla të Alinës

Fotot e saj në rrjetet sociale janë të rralla, ama nga pak tani jemi mësuar ta shohim teksa rritet dhe merr disa tipare nga mami e disa nga babi çdo ditë.

“Vajza ime e ëmbël. Alina”, ka shkruar Almeda krah fotove të vogëlushes me sytë në ngjyrë kafe e jeshilë dhe bishtalecat e kapur mbi kokë me llastikët rozë.

Ne nuk po arrijme ta ndajmë se cilit prej dyshes i ngjason më shumë, por këtë po jua lëmë në dorë ju kur ta shihni

FOTOT