GJIKO HARRON AKUZAT PËR PËRDHUNIM/ Publikon videon me të birin teksa këndon ‘Papuce Gucci’ – AlpeGossip
GJIKO HARRON AKUZAT PËR PËRDHUNIM/ Publikon videon me të birin teksa këndon ‘Papuce Gucci’

GJIKO HARRON AKUZAT PËR PËRDHUNIM/ Publikon videon me të birin teksa këndon ‘Papuce Gucci’

Në mesin e akuzave për akuzim seksual, Gjiko ka publikuar një video të ëmbël në Instagram. Reperi shihet bashkë me të birin, Zërin, teksa këndon hitin “Papuçe Gucci”. Kënga është publikuar katër vite më parë dhe është një nga më të suksesshmet e reperit.

Gjiko po përballet me një periudhë të vështirë për shkak të akuzave që janë ngritur ndaj tij për abuzim seksual. Reperi mohoi akuzat duke thënë se “nuk kam mashtruar, nuk kam premtuar karrierë dhe as nuk i kam dhënë një të miture substanca narkotike”.